Home » Testai » Kiekvienoje iš kortelių yra specialus pranešimas jums – pasirinkite vieną iš kortelių

Kiekvienoje iš kortelių yra specialus pranešimas jums – pasirinkite vieną iš kortelių

by admin

„Jei nesieki to, ko nori, niekada to neturėsi. Jei neklausi, atsakymas visada bus ne. Ir jei nežengsi pirmo žingsnio, visada būsi toje pačioje vietoje“. – Nora Roberts.

Pažvelkite į vaizdus ir leiskite savo intuicijai pasirinkti mėgstamiausią. 

Prašau, nesirinkite rinktis, rinkitės tą, kuris jus labiausiai traukia, su kuriuo labiausiai rezonuojate.

Tada atraskite žinią, kurią jis atneša jūsų gyvenimui dabar.

1. Laimės korta

Šis laiškas pasiekia jūsų gyvenimą, kad primintų, kad, nepaisant aplinkybių, laimė yra jūsų natūrali būsena.

Gali būti, kad kartais pasitaiko situacijų, kurios išbando tavo charakterį ir valią, tačiau meilės, drąsos ir džiaugsmo dėka greitai suprasi, kad tai, kas šiandien atrodo kaip auka, rytojus taps didžiausiu tavo pasiekimu. gyvenimas.

Atminkite, kad kiekvieną rytą kartu su saule gyvenimas suteikia mums galimybę atgimti iš naujo ir ryžtingai ir ryžtingai judėti į priekį savo svajonių keliu. Tu esi tuo, kuo tiki, nusipelnei to, apie ką svajoji.

2. Srauto kortelė

Šis laiškas skirtas priminti, kad gyvenimas yra kaip upė ir kad mes turime galimybę tekėti jos vaga arba atkakliai bandyti prieš ją plaukti.

Atminkite, kad kiekviena įvykusi situacija, kad ir kokia paprasta ji atrodytų, turi jūsų gyvenimo tikslą.

Pagrindinis jūsų iššūkis yra suprasti, kad nėra prasmės kovoti su praeitimi, o kurti su meile ir geru požiūriu iš dabarties, kad atleidimas yra dieviškas ir daro jūsų gyvenimą laimingą ir kad kai negalime pakeisti situacijos. , mes atsiduriame prieš tai.

Šis laiškas ateina į jūsų gyvenimą, kad pakviestų jus paleisti praeitį, mėgautis ir kurti iš dabarties ir čia ir dabar, kad palaimintumėte visa, kas esate.

3. Balanso kortelė

Šis laiškas jums skirtas priminti, kad gyvenimas veikia tobulai subalansuotai. Kad kiekvienas veiksmas sukeltų reakciją ir kad viskas, ką duodate, sugrįžtų, tik jei tai leidi: meilė, aistra, įkvėpimas, energija. Tikėtina, kad gyvenime atiduodi daug, atiduodi viską.

Šiandien jūsų pagrindinis iššūkis yra suprasti, kad kaip ir davimas, ir gavimas yra meilės sau ir kitiems veiksmas.

Todėl šiandien plačiai išskleiskite rankas ir su meile pareiškite, kad nusipelnėte visko, kas gera; Tokiu būdu atversite savo gyvenimą meilei, džiaugsmui ir klestėjimui.

4. Vilties korta

Šis laiškas yra skirtas priminti, kad gyvenimas yra tobulas ir kad viskas ateina tada, kai reikia, tinkamu laiku ir dėl tinkamų priežasčių.

Kartais iššūkis yra pasitikėti, toliau dirbti su meile ir drąsa ir suprasti, kad, nepaisant aplinkybių, viskas pradeda tobulėti, kai nusprendžiame įsipareigoti ir vykdyti savo svajones. Pripažinkite savo talentą, gebėjimus ir dovanas, nes kuo geriau suvoksite gerus dalykus savo gyvenime, tuo daugiau gerų dalykų ir toliau atsiras.

Užpildykite savo gyvenimą pozityviomis mintimis ir ryžtingai eikite savo didžiausių troškimų keliu, nes kai vyras žino, kur eina, gyvenimas yra atsakingas už jo kelio tiesimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS