Home » Testai » Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas gali trukdyti jūsų laimei

Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas gali trukdyti jūsų laimei

by admin

Pasirinkite Taro kortą ir sužinokite, kas gali pakenkti jūsų gerovei ir laimei.

Daugelis iš mūsų nešiojamės praeities žaizdas, kurios ir toliau daro įtaką mūsų dabartinei tikrovei ir neleidžia judėti į priekį. Norėdami nutraukti šį neigiamą ratą, turime išgydyti protus ir širdis, palikdami viską, kas sukelia skausmą ir nusivylimą.

Pirmasis gydymo žingsnis yra problemos pripažinimas. O šios dienos testo tikslas – padėti jums nustatyti viską, kas trukdo jums klestėti ir būti laimingam.

Norėdami gauti atsakymą, turite pasirinkti vieną iš trijų žemiau pateiktų kortelių. Vizualiai jie panašūs, tačiau kiekvienas atneša savitą ir ypatingą žinią.

Kortelė Nr. 1:

Jūsų gyvenime yra daug neišspręstų problemų, kurios nuolat verčia priimti neteisingus sprendimus, dėl kurių vėliau gailėsitės. Norėdami pereiti į kitą kelionės etapą, turite uždaryti jau baigtas kilpas ir jums gali prireikti profesionalo pagalbos.

Laimė ir sėkmė jūsų gyvenime yra įmanoma, tačiau norėdami juos gauti, pirmiausia turite ištuštinti savo širdį nuo nereikalingų dalykų, kad liktų vietos laimei ir džiaugsmui. Susikoncentruokite į savo gyvenimo organizavimą, kad jūsų ateitis būtų tokia, kaip planavote.

Kortelė Nr. 2:

Pasitikėjimas savimi yra jūsų didžiausios stiprybės dalis, leidžianti tobulėti net tada, kai abejojate ar kovojate. Turite didelį potencialą tapti tokiu žmogumi, kuriuo visada norėjote būti, ir gyventi taip, kaip visada norėjote. Tačiau jūs turite išsivaduoti iš praeities žaizdų.

Tai, kas atsitiko, jau praeityje ir negali būti pakeista, bet šiandien galite ką nors padaryti, kad pagerintumėte savo gyvenimą. Išsaugokite pasitikėjimą savimi, bet paleiskite praeitį, kad jūsų gyvenimas taptų daug geresnis.

Kortelė Nr. 3:

Jūs esate vienas iš tų, kurie sodina būtent tuos vaisius, kurių norėsite nuskinti vėliau savo gyvenime. Štai kodėl ateityje jūsų laukia daug gerų dalykų. Sėkmė, sveiki santykiai, pinigai, nuotykiai – likimas ruošia jus geriems dalykams, tačiau norint, kad galėtumėte kuo geriau mėgautis šiais palaiminimais, svarbu nustoti žiūrėti atgal.

Kad ir kaip tu myli žmogų ar gyvenimo būdą, tai nebėra tavo realybė. Sąmoningumas ir išmintis, kurią naudojate visose savo gyvenimo srityse, taip pat turi būti, kai reikia išsivaduoti iš praeities, nes tik tada rasite geresnį gyvenimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS