Home » Testai » Atraskite savo vidinę asmenybę pasirinkdami mėgstamiausią brangakmenį

Atraskite savo vidinę asmenybę pasirinkdami mėgstamiausią brangakmenį

by admin

Priminimas: vienintelis šių tyrimų tikslas – linksmintis, jokia informacija nepateikia diagnozės ir nepakeičia profesionalių patarimų.

Brangakmenis 1: perlas

Esate labai kuklus žmogus, ramus ir žinantis savo vertę. Pagalvokite prieš kalbėdami ar priimdami sprendimus. Jūsų asmeniniai pasiekimai suteikia jums galimybę didžiuotis savimi. Perlas iš tikrųjų nėra brangakmenis, jis kilęs iš gamtos.

Šis akmuo buvo vertinamas ir juo žavisi žmonės šimtmečius, o jūs kaip perlas rodote išmintį ir sąžiningumą, klestite spaudžiamas kitų ir laikui bėgant mokaisi iš savo patirties. Gyvenimo pokyčiai – prie pat jūsų durų, todėl nepraleiskite progos!

Brangakmenis 2: rubinas

Rubinai yra akmenys, kurie prieš šimtmečius puošė karališkąją karūną. Jei tai buvo jūsų pasirinkimas, tai reiškia, kad nesvarbu, kur eitumėte ir su kuo kalbėtumėte, jūs darote įtaką. Esate kupinas gyvybės ir aistringai vertinate savo įsitikinimus.

Šis akmuo ypač laikomas galingu ir kupinu troškimų, laimėjimų ir lyderystės. Kurį laiką su kažkuo kovojate, bet dar nepasiduokite, nes tai greitai baigsis ir būsite laimingi, kad vis tiek buvote stiprūs ir padarėte.

Brangakmenis 3: deimantas

Esate ryžtingas, ambicingas ir stiprus žmogus. Jūs darote teigiamą poveikį aplinkiniams žmonėms. Kaip deimantai, jūs spindite ryškiai net ir tamsiausiomis ir nepalankiausiomis sąlygomis. Kai visiems kitiems liūdna ar nuobodu, jūs esate čia, kad visus nudžiugintumėte.

Deimantas yra kiečiausia natūrali medžiaga Žemėje, ir jūs esate lygiai toks pat. Spaudimas jūsų nepalaužys ir turėsite jėgų viską ištverti. Esate darbšti ir sąžininga. Netrukus ateis kažkas netikėto ir įdomaus, rizikuoti gali būti šiek tiek baisu, bet tikrai nepasigailėsite.

Brangakmenis 4: akvamarinas

Mėgstate nuotykius ir visada žiūrite iš gerosios pusės. Akvamarinas yra ne tik akmuo, tai daug daugiau. Tai reiškia gilius vandenyno vandenis ir apsaugą. Esate linkęs labai rūpintis artimais žmonėmis.

Galbūt pastaruoju metu jaučiatės šiek tiek prislėgtas arba galbūt nuobodulys atitraukia jus nuo energijos. Tačiau būkite kantrūs, ta papildoma adrenalino dozė, kurios trokštate, pasieks jus greičiau, nei manote.

Brangakmenis 5: Citrinas

Esate draugiškas, malonus ir mylintis žmogus su žaisminga ir užkrečiančia šypsena! Žodis, reiškiantis citriną, reiškia, kad esate šviežių idėjų ir atviras. Žmonės žavisi tavimi už neįtikėtiną sielos jausmą, kurį suteikiate gyvenimui.

Jūs labai optimistiškai žvelgiate į gyvenimą, kurį sunku pamiršti. Jūs sprendžiate problemas ir siūlote teisingus sprendimus, kurie džiugina visus! Tačiau pastaruoju metu virš jūsų gali pasirodyti baisus juodas debesis. Laimei, pro jį prasiskverbs jūsų saulės spinduliai ir dings tik debesis!

Brangakmenis 6: rožinis turmalinas

Jei renkatės turmaliną, esate vertinamas žmogus! Jums rūpi kitų žmonių jausmai ir jaučiate užuojautą. Jūs esate toks malonus, kad niekada negalite įžeisti net musės! Aplinkiniai žmonės tavimi taip pasitiki, kad atskleidžia giliausias savo paslaptis. Jūs esate labai prieinamas tokiu būdu. Jūs labai aistringai vertinate savo įsitikinimus.

Tyrimai rodo, kad trinant ar kaitinant akmenį jis įkraunamas elektra. Jums tai reiškia, kad kai žmonės jus provokuoja, esate linkę reaguoti. O jei jus nustūmė iki ribos, giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite, viskas greitai baigsis.

Brangakmenis 7: ametistas

Jei pasirinksite šį akmenį, jūsų gyvenimas bus užpildytas spalvomis ir vaivorykštėmis, kaip ir jūsų santykiai. Jūs esate protingas ir labai aistringas. Jei kažkuo tiki ir įdedi į tai visą savo energiją ir dvasią, niekas negali tavęs sustabdyti.

Žinoma, kad šis akmuo suteikia pusiausvyros ir kontrolės jausmą. Ir tai tikrai tinka jūsų asmenybei, nes esate ramus ir susikaupęs. Jūs esate vienas iš pirmųjų, kurių prašoma patarimo ar pagalbos, kaip gynėjas, kuris rūpinasi visais kitais. Reikia keistis, linksmintis ir gyventi taip, kaip nori.

Brangakmenis 8: Peridotas

Esate ramus žmogus ir susikaupęs net pačiose stresinėse situacijose. Atkreipiate dėmesį į smulkmenas ir esate labai organizuotas. Kai ką nors nusprendei, niekas ar niekas negali priversti tavęs galvoti kitaip. O kai tik pradedi mylėti, atiduodi viską. Žmonės labai stengiasi mėgautis jūsų teigiama energija.

Geriausias būdas jus apibūdinti yra tai, kad jūs esate šviesa tunelio gale. Nepamirškite akimirkai sustoti ir pagalvoti apie save. Kažkas ar kažkas naujo ateina tada, kai mažiausiai to tikiesi, draugas, pasisekė, partneris, bet kas!

JUMS TAIP PAT PATIKS