Home » Horoskopai » Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2024 m. gegužės 20 d. iki gegužės 26 d. visiems zodiako ženklams

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo 2024 m. gegužės 20 d. iki gegužės 26 d. visiems zodiako ženklams

by admin

Artėja nauja savaitė, o kartu su ja ir naujos viltys, klaidos ir pasiekimai. Nereikėtų manyti, kad viskas jau nulemta, nes savo likimą rašai pats, be pašalinės pagalbos.

Ekspertai pasidalijo žinomo astrologo nuomone, kokia bus ateinanti savaitė. Apskritai nakties žvaigždžių padėtis dabar nėra pati palankiausia, o savaitės pabaigoje situacija dar labiau įtemps. 25 dieną Jupiteris pateks į Dvynių ženklą, o tai gali atnešti neigiamų įtakų. Todėl savaitgaliais patartina savęs nekelti pavojui ir vengti bereikalingos rizikos.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams patariama laikinai apriboti bendravimą su žmonėmis, tačiau vis tiek svarbu parodyti meilę ir pagarbą artimiesiems. Dabar ne laikas naujoms pažintims. Geriau bendrauti su tais, kurie nekelia dirginimo ir neprovokuoja nemalonių temų. Neturėtumėte reikšti kitiems savo nepasitenkinimo jų elgesiu. Saugokitės nesaikingo alkoholio vartojimo ir neduokite tuščių pažadų.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui ši savaitė – susitaikymo metas. Stenkitės užmegzti santykius su tais, su kuriais anksčiau konfliktavote, tai padės sušvelninti destruktyvaus Jupiterio įtaką. Pasikalbėkite su artimaisiais apie savo apgailestavimą ir paprašykite atleidimo už skaudžius žodžius. Vienišiems Jaučiams dabar nederėtų ieškoti naujų pažinčių; Geriau sutelkti dėmesį į pažįstamus ir suprantamus dalykus, kurie teikia pasitenkinimą.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvynius gali prislėgti rutina ir neviltis. Svarbu išsikelti bendrus asmeninio gyvenimo tikslus ir daugiau laiko skirti šeimai bei artimiesiems, net jei užsiimate skirtingais dalykais. Suteikite daugiau laisvės žmonėms, kuriems rūpite, ir venkite kritikos. Palaikykite juos ir būkite lankstūs. Nepanerkite į darbą – tai gali sustiprinti įtampą ir nuovargį.

Vadovaudamiesi šiais patarimais galėsite lengviau įveikti galimus sunkumus ir paversti ateinančią savaitę harmoningesnę ir produktyvesnę.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šią savaitę Vėžiams svarbu taupyti jėgas šeimos reikalams ir sielos draugo paieškai. Darbas turėtų atsidurti antroje vietoje. Dabar ypač svarbus taupus požiūris į pinigus: venkite impulsyvių pirkinių ir neapgalvotų išlaidų. Geriau laikinai nutildyti norą pamaloninti save ar artimuosius dovanomis, jei biudžetas neleidžia. Šią savaitę sėkmė bus palanki romantikai ir meilei. Vėžiai turi vertinti ir mylėti tuos, kurie juos nuoširdžiai myli, tada harmonija ir laimė neleis laukti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šią savaitę Liūtai turėtų būti atsargūs su savo jausmais. Meilės sferoje geriau vengti rizikos, kad santykiuose išliktų harmonija. Tas pats pasakytina ir apie profesinę veiklą: net ir nedidelė rizika gali neigiamai paveikti jūsų finansinę padėtį. Menkiausias kivirčas gali peraugti į rimtą konfliktą, todėl svarbu susivaldyti. Dabar ne laikas įgyvendinti grandiozinius planus, geriau susitelkti į kruopštų jų rengimą ir planavimą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės, įpratusios remtis priežasties ir pasekmės logika, šią savaitę susidurs su būtinybe ieškoti naujų būdų savo tikslams pasiekti. Atėjo laikas žengti žingsnius link savo svajonių ir ambicijų įgyvendinimo. Kūrybingas požiūris į reikalus, susijusius su finansais ir darbu, padės pasiekti sėkmės. Tačiau svarbu nepersistengti ir neapsunkinti sau gyvenimo. Būkite ramūs ir atsargūs, kad išvengtumėte klaidų ir nenumatytų komplikacijų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šią savaitę Svarstyklėms svarbu susitelkti ties susikaupusių užduočių atlikimu darbe. Astrologai ir svetainės dailyhoro.ru ekspertai šias dienas vadina pasyvios veiklos laiku. Nors šis terminas yra prieštaringas, tai reiškia, kad jūsų veikla turėtų būti kuo savarankiškesnė ir privatesnė. Venkite nereikalingų klausimų ir bendravimo. Susikoncentruokite ties dabartinių užduočių atlikimu ir neatidėliokite to, ką galite padaryti dabar.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionų fizinė ir emocinė savijauta gali pablogėti nuo gegužės 20 iki gegužės 26 d. Jus dažniau vargins dilemos ir sunkumai. Stenkitės neteikti skubotų kaltinimų – tai tik pablogins situaciją. Meilės santykiuose atsakomybę už dažnas nesėkmes geriau prisiimti sau, tai sustiprins jūsų poziciją partnerio akyse. Venkite greitų sprendimų ir palaukite, kol emocijos atslūgs.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams raktas į sėkmę šią savaitę bus ramybė. Reaguodami į tai, kas vyksta pagal kitų norus, rizikuojate sugriauti stabilumą. Išmokite vertinti tai, ką jau turite, ir drąsiai priimkite pagalbą iš artimųjų. Per didelis išdidumas dabar tik pakenks. Jei kas nors jums pasakys ką nors nemalonaus, neimkite to į širdį. Žmonės yra linkę į neapgalvotus žodžius, dėl kurių vėliau gailisi.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šią savaitę pirmąsias pozicijas laikinai teks palikti Ožiaragiams, pripratusiems prie lyderystės. Jūsų sprendimai gali pasirodyti ne tokie sėkmingi nei įprastai. Darbe galite rizikuoti, tačiau asmeniniame gyvenime įsakmus tonas bus laimės priešas. Jūsų partnerį gali labai įžeisti jūsų tiesmukiškumas. Šį laiką geriau praleisti ramybėje ir vienumoje. Jei jaučiatės nervingi, venkite bendravimo, kad nepablogintumėte situacijos.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenio laukia sunki savaitė, ypač savaitgalis dėl neigiamos Jupiterio įtakos. Su žmonėmis bus sunkiau rasti kompromisą, todėl dažnai kils konfliktai. Net artimieji jus erzins ir erzins. Tai laikotarpis, kai gali pasireikšti veidmainystė, melas ir išdavystė. Svarbu teisingai reaguoti į kritiką ir būti konstruktyviam bei glaustam.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kad pasisektų, Žuvims teks priimti netradicinius sprendimus. Venkite provokacijų, ypač su artimaisiais. Astrologai pataria tausoti jėgas ir daugiau dėmesio skirti sveikatai. Pasistenkite pademonstruoti savo teigiamas puses, tai padės jums pasisekti tiek meilėje, tiek versle.

JUMS TAIP PAT PATIKS