Home » Horoskopai » Palaikys ir patars: kas tavo geriausias draugas pagal zodiako ženklą?

Palaikys ir patars: kas tavo geriausias draugas pagal zodiako ženklą?

by admin

Kiekviena moteris svajoja apie tą vienintelį draugą, kuris taps tarsi sielos drauge, su kuria galės dalytis džiaugsmu ir liūdesiu, gauti nuoširdų patarimą ir paramą bet kurioje situacijoje. Bet kaip susirasti būtent tokį draugą? Visa esmė, pasak profesionalios astrologės Innos Lyubimovos, yra zodiako ženkluose. Išsiaiškinkime, kas gali tapti tavo geriausiu draugu, priklausomai nuo tavo zodiako ženklo.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui idealu draugauti su kitais Avinais, Liūtais ir Šauliais. Impulsyvus ir ambicingas Avinas sulauks supratimo ir palaikymo iš draugų, kurie dalijasi deginančiu, veržliu charakteriu ir meile naujiems iššūkiams.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui svarbu patikimumas ir stabilumas, todėl jie puikiai sutaria su Jaučiu, Ožiaragiu ir Mergele. Šie ženklai vertina saiką ir atkaklumą, o tai sukuria tvirtą pagrindą ilgiems ir draugiškiems santykiams.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai randa bendrą kalbą su Svarstyklėmis, Vandeniais ir kitais Dvyniais. Intelektualūs pokalbiai, pomėgis bendrauti ir naujos idėjos daro šią draugystę įdomia ir pilnavertiška.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai vertina emocinį artumą ir palaikymą, todėl dažniausiai draugauja su Vėžiais, Žuvimis ir Skorpionais. Šie ženklai dalijasi giliais jausmais ir yra pasirengę palaikyti vienas kitą bet kokiose gyvenimo situacijose.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai randa bendrą kalbą su Avinu, Liūtu ir Šauliu. Energingi ir savimi pasitikintys šių ženklų atstovai draugiškuose santykiuose sukuria gyvybingą ir dinamišką atmosferą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės vertina stabilumą ir atsidavimą, todėl dažnai draugauja su Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Bendros vertybės ir tvarkos troškimas daro jų draugystę tvirtą ir patikimą.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės mėgsta bendravimą ir harmoniją, todėl dažnai draugauja su Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais. Lengvas bendravimas ir ramybės bei grožio troškimas daro šiuos santykius malonius ir harmoningus.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai santykiuose vertina nuoširdumą ir gilumą, todėl dažniausiai draugauja su Vėžiais, Žuvimis ir Skorpionais. Bendras emocinis gylis ir tiesos troškimas daro šią draugystę ypatinga.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai randa bendrą kalbą su Avinu, Liūtu ir Šauliu. Jie vertina optimizmą ir nuotykius, todėl šios draugystės kupinos ryškių emocijų ir įdomių nuotykių.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai vertina patikimumą ir atsparumą, todėl dažniausiai draugauja su Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Bendra stabilumo ir sunkaus darbo vertė daro šią draugystę stiprią ir ilgalaikę.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai mėgsta originalumą ir kūrybiškumą, todėl dažnai draugauja su Dvyniais, Svarstyklėmis ir Vandeniais. Bendra meilė naujoms idėjoms ir laisvei daro šiuos santykius gyvybingus ir įdomius.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys vertina jausmingumą ir emocinį gylį, todėl dažnai draugauja su Vėžiais, Žuvimis ir Skorpionais. Būtent bendras emocinis reagavimas ir jautrumas daro šias draugystes ypatingas ir intymias.

JUMS TAIP PAT PATIKS