Home Receptai Valymas vandeniu gėrimas kuris suteiks jums sveikatos ir grožio

Valymas vandeniu gėrimas kuris suteiks jums sveikatos ir grožio

by Skaitomiausi

Vanduo yra nepakeičiamas mūsų kūno komponentas. Apie jo naudą galite kalbėti valandų valandas – jis naudingas odai, vidaus organų darbui ir yra tinkamas metant svorį. Tačiau nedaugelis žino, kad vanduo vis dar yra geriausias kūno valiklis . Niekas jos nemuša!

Norint būti sveikam, laikas nuo laiko reikia kūnui pailsėti ir išvalyti ląsteles. Detox idėja yra labai paprasta: kiekvieną dieną ir naktį mūsų kūnas dirba be perstojo, apdorodamas maistą, absorbuodamas visą naudingumą ir atmesdamas visus nemalonius dalykus.

Priklausomai nuo to, kokios dietos laikotės, kur gyvenate, kokiu oru kvėpuojate, jūsų kūnas yra daugiau ar mažiau užterštas toksinais. Iš tikslas Detox yra pašalinti kuo daugiau toksinų iš organizmo, kaip įmanoma, ir pagerinti savo sveikatą.

Šis valymas taip pat yra puikus parengiamasis žingsnis prieš priimant sveiką mitybą kaip naują gyvenimo būdą. Detox leis jums atgauti natūralius skonio pojūčius, kuriuos praradote vartodami per daug nesveiko – saldaus, sūraus, kepto ir riebaus – maisto.

Vaisiai ir daržovės ras jums naujų malonumų, skonio receptoriai atgaivins. Manau, nereikia nė sakyti, kad svorio metimas yra tik stebuklinga priemonė.

Štai puikus vandens receptas , padėsiantis be vargo išvalyti kūną. Be to, jis skanus. Įsiminkite šiuos paprastus komponentus:

DETOX GĖRIMO RECEPTAS

INGRIDIENTAI

  • 2 l vandens
  • 1 agurkas
  • 1 citrina
  • 10-12 mėtų lapų

Agurką ir citriną supjaustykite griežinėliais, įpilkite mėtų, užpilkite vandeniu ir palikite per naktį. Gerkite šį gėrimą su malonumu kiekvieną dieną, jis pašalina iš kūno visus nereikalingus dalykus, todėl esate sveikesni ir gražesni.

You may also like

Leave a Comment