Home Receptai Kaip greitai pašalinti raukšles naudojant namų recepta

Kaip greitai pašalinti raukšles naudojant namų recepta

by Skaitomiausi

Norite sužinoti, kaip pašalinti raukšles namų gynimo priemonėmis, kurias galima pagaminti iš natūralių ingredientų vos per porą minučių?

Avokadų, medaus ir migdolų aliejus bus geriausi jūsų sąjungininkai, jei norite pašalinti raukšles.

Viskas, ko jums reikia, yra avokadų, medaus, citrinų ir saldžiųjų migdolų aliejus, kad šie grožio patarimai būtų sukurti tam, kad jūsų oda atrodytų jaunatviška.

Ar jau viską turite? Tada patikrinkite šias namų gynimo priemones, kuriose paaiškinta, kaip lengvai, sveikai, efektyviai ir natūraliai pašalinti raukšles.

Kaip pašalinti raukšles iš avokado

Avokadas yra vaisius, kuriame gausu nepakeičiamų riebalų rūgščių ir vitaminų D bei E, kurie suteikia jaunatviškumo, lygumo, stangrumo ir švytėjimo visiems odos tipams.

Tai taip pat yra idealus ingredientas kovojant su spuogais ir skatina kolageno gamybą, kuris yra atsakingas už tai, kad būtų išvengta suglebimo ir kad oda būtų stangri ir jaunatviška.

Paimkite prinokusį avokadą, perpjaukite jį per pusę ir paimkite šaukštą vaisių minkštimo. Sutrinkite šakute, kad gautumėte tyrę ir lengvai pasiskirstytumėte ant odos.

Nepamirškite ant švaraus, sauso veido patepti avokadų tyrės. Leiskite jam veikti 15 ar 20 minučių, tada nuimkite šiltu vandeniu.

Paglostykite ranką rankšluosčiu. Tada tepkite ploną migdolų aliejaus sluoksnį, kad pasiektumėte puikių rezultatų, ir ilgai atrodykite jaunatviškai.

Šią kaukę tepkite vieną ar du kartus per savaitę.

You may also like

Leave a Comment