Mano močiutė visada į kriauklę išmeta arbatos maišelį su indais. Sužinojęs priežastį – darau tą patį!

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Arbata yra antras populiariausias gėrimas pasaulyje, pirmasis iš jų yra vanduo. Žinoma, tai nestebina mūsų, atsižvelgiant į duomenis apie vaistažolių, žaliųjų ir juodųjų arbatų naudą sveikatai.

Tačiau juodosios arbatos maišelių nauda nesibaigia. Dalijamės su jumis būdais, kaip pakartotinai panaudoti arbatos maišelį.

1. Odos priežiūra

Jei jaučiate nedidelį odos sudirginimą, vabzdžių įkandimą ar nudegimą, pritvirtinkite arbatos maišelį prie pažeistos odos ir pajusite palengvėjimą.

Be to, arbatos virimas puikiai pašalina vokų dusulį ir pašalina maišelius po akimis. Labai paprasta pasiimti du šviežiai panaudotus maišelius, uždėti juos ant vokų ir tiesiog atsigulti penkias – dešimt minučių atsipalaiduoti. Efektas jus nustebins!

2. Dezodorantas

Įdėkite arbatos maišelius į batus, kad atsikratytumėte kvapo.

Ir jei vis tiek lašinsite 1–2 lašus mėgstamų eterinių aliejų ant panaudoto ir džiovinto maišo, įgysite nuostabų sausą skonį. Jis gali būti naudojamas tualete arba pakabinamas sriegiu batų spintelėje. Arbatos maišelis labai ilgai kvepės.

3. Kaip neutralizuoti kvapą šaldytuve

Atvira net pigiausios arbatos pakuotė puikiai sugeria kvapus šaldytuve. Kepta žuvis ar kotletai, česnakai ar salotos su svogūnais suteikia kvapą ir pamirkykite juos su kitu maistu. Ne visada įmanoma juos supakuoti į sandariai uždarytas talpyklas, todėl kyla nepageidaujamo „aromatinimo“ problema. Panaudoti arbatos maišeliai puikiai tinka atsikratyti blogo kvapo šaldytuve. Šio metodo pranašumas yra tas, kad visada galite laikyti kelis maišus, reguliariai juos pakeisdami šviežiais po kiekvieno arbatos vakarėlio.

4. Kaip skalbiklis ir valiklis

Visi biuro darbuotojai yra susipažinę su nuotrauka: jie gėrė arbatą, skalavo puodelį, o ant puodelio liko rudų dėmių. Norėdami nuplauti blizgesį, jums reikia skalbinių, sodos ar valymo miltelių. Visi šie produktai puikiai pakeis panaudotą arbatos maišelį! Negalima jo nedelsiant išmesti, uždėkite ant lėkštės, tada puodelį nušluostykite maišu – jis bus švarus!

5. Norėdami pašalinti riebalus iš indų

Nešvari plokštelė nėra plaunama šaltu vandeniu, nebent yra specialios riebalus tirpinančios medžiagos. Indus pamirkykite naudotais arbatos maišeliais. Arbatoje esantys taninai ištirps riebalus. Ir tada jūs galite lengvai plauti indus. Švarus ir ekologiškas būdas!

6. Stiklo valymas

Norėdami išvalyti veidrodžius, langus ir kitus paviršius, tiesiog užpilkite senus arbatos maišelius verdančiu vandeniu ir užpurkškite ant jų gautą arbatos tirpalą. Tai leis jums lengvai atsikratyti nešvarumų ir pirštų atspaudų.


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai