Ar žinote, ką reiškia apgamai ant jūsų kūno?

Pasidalink su draugais Facebook'e!

Kurmio vieta tam tikroje kūno vietoje turi tam tikrą reikšmę. Šiame straipsnyje sužinosite apie septynias pagrindines sritis ir paaiškinimą, kaip jose atsiranda apgamai.
1. Laikinajame regione
Jūsų likimas yra kelionės. Jei šventyklos vietoje pasirodė apgamas, tai reiškia, kad netrukus jūsų laukia malonūs kelio darbai. Jie gali būti susiję su poilsiu ar tiesiogiai su darbu.
2. Tarp antakių
Tarpusavio erdvė yra karjeros augimo zona. Apgamas šioje srityje rodo jūsų norą tobulėti ir augti dirbant profesionaliai. Tai gali būti ne tik paaukštinimas. Atlyginimo augimą, tęstinį mokymą taip pat verta apsvarstyti.
3. Tarp akies ir antakio
Akies vokas ir aplinkinės sritys yra jūsų namų zona ir viskas, kas su ja susijusi. Pelėsio pasirodymas čia yra ženklas, kad galite lengvai prisitaikyti prie bet kokių sąlygų, turėti gerą kontaktą su kitais ir pasiruošę įrodyti save kaip lyderį.
4. Viršutinė lūpa
Turintieji apgamų ant viršutinės lūpos, vertina maisto kokybę ir yra dėmesingi tam, ką deda. Jie lengvai priartėja prie žmonių ir turi daug svorio tarp savo draugų.
5. Skruostikaulis
Molė ant skruostikaulio yra pagrįsto turto ir lyderio noro, taip pat pagarbos kolegoms ženklas.
6.Delnas
Vidinė delno dalis su moliu leidžia manyti, kad jums niekada netrūks lėšų. Esate protingas, ambicingas ir turite charizmos. Molio padėtis ranka rodo gero vadovo ir specialisto finansų klausimais požymius, neturinčius galimybės efektyviai valdyti pinigų.
7.Pedos
Molių buvimas ant kojų yra galimybė rasti gyvenimo įvairovę, pradedant kelionėmis ir baigiant noru išbandyti skirtingas virtuves. Tai taip pat kalba apie jūsų lyderio savybes, populiarumą tarp kolegų ir atsakomybę.
Radai apgamą? Būtinai išsiaiškinkite, ką tai reiškia!


Pasidalink su draugais Facebook'e!

Facebook komentarai